ARCHIVE

Koncert Jacek i Placek

Jacek Dewódzki i Paweł Nawrocki. Piosenka rock”n”rollowa.

READ MORE

Koncert CREDO

Zespół Credo tworzy czwórka muzyków,przyjaciół. Grupa pochodzi z Chrzanowa i gra melodyjnego, gitarowego rocka z polskimi tekstami. Muzyka Credo, to w pełni autorskie kompozycje. Pomysłodawcą utworów jest Rafał Topolski. Teksty dotyczą istotnych tematów naszego życia i w narracyjny sposób przenoszą słuchacza ,w muzyczny świat Credo.

READ MORE

Koncert The Nierobbers

Muzyków tej grupy połączyła wspólna pasją, jaką jest żeglowanie – to właśnie podczas wspólnych rejsów postanowili założyć zespół. Jak sami o sobie piszą, poruszają się w klimacie pieśni kubryku, poezji śpiewanej, jak i własnej twórczości. Wykonują piosenki turystyczne, żeglarskie i poetyckie.

READ MORE

Koncert Piotr „Żagiel” Dobosiewicz

Żagiel Piotr „Żagiel” Dobosiewicz z zamiłowania do gór i wody oraz chęci połączenia tych dwóch pasji. Wykonuje piosenkę autorską, turystyczną, poezję śpiewaną i pieśni kubryku.

READ MORE

Koncert Irena Salwowska

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Ireny Salwowskiej z zespołem. Irena Salwowska to laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali, przeglądów i konkursów piosenki poetyckiej. Artystka wykonuje utwory autorskie w których zawiera opowieści o ludziach, wydarzeniach…. O tym co w życiu najważniejsze. Niebanalne, życiowe teksty ubrane w barwne melodie, tworzą ciepłe, trafiające do serca i duszy piosenki

READ MORE

Koncert Pod Wiatr

Repertuar zespołu Pod Wiatr oscyluje między folkiem irlandzkim, liryczną balladą żeglarską oraz żywiołowymi elementami bluegrassu, ale również piosenką turystyczną czy poezją śpiewaną. W przekazaniu treści swoich utworów zespół wykorzystuje bogate instrumentarium: skrzypce, banjo, low i tin whistle, flet poprzeczny, akordeon, bodhran, gitary akustyczne oraz bas akustyczny.

READ MORE