opis standardu pokoi

Pokój 1 osobowy standard jest wyposażony w czajnik, lodówkę, WIFi, TV, łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów), ręczniki, balkon z widokiem od strony jeziora i gór, Ponadto w pokoju znajduje się rozkładana sofa. Maksymalna ilość  osób – 2.  Pokój o wymiarach 16,85 m2.

Pokój 2 osobowy standard jest wyposażony w czajnik, lodówkę, WiFi, TV, łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów), ręczniki, Większość pokoi posiada balkon, Ponadto w pokoju znajduje się dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia. Maksymalna ilość  osób – 3 (w niektórych pokojach). Pokoje o wymiarach pomiędzy 15-19 m2.

Pokój 3 osobowy studio standard jest wyposażony w czajnik, lodówkę, WiFi, TV, łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów), ręczniki, Większość pokoi posiada balkon. Pokój składa się z salonu, gdzie mieści się rozkładana sofa dwuosobowa natomiast w pokoju docelowym znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia. Maksymalna ilość  osób – 5. Pokoje o wymiarach pomiędzy 22 -26 m2.

Pokoje 2 osobowe standard plus są wyposażone w czajnik, lodówkę, WiFi, TV, łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów), ręczniki, balkon z widokiem od strony jeziora i gór oraz klimatyzację manualną.. Pokój składa się części salonowej, gdzie jest rozkładana sofa dwuosobowa natomiast z boku pokoju znajduje się przeuroczy zakątek z łożem małżeńskim. Maksymalna ilość  osób – 4. Pokoje o wymiarach 22 m2.

Pokój 3 osobowy studio standard  plus jest wyposażony w czajnik, lodówkę,  WiFi, TV, łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów), ręczniki, balkon z widokiem od strony jeziora i gór oraz klimatyzację manualną.. Pokój składa się z salonu, gdzie mieści się rozkładana sofa dwuosobowa natomiast w pokoju docelowym znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia. Maksymalna ilość  osób – 5. Pokoje o wymiarach około 28 m2.

Apartamenty 5 osobowe standard plus z oryginalnym wnętrzem. Składają się z dwóch osobnych przejściowych sypialni, w każdej znajduje się  2 jednoosobowe łóżka z możliwością połączenia. W saloniku wypoczynkowym, z którego jest wyście na szeroki balkon  mieści się rozkładana dwuosobowa sofa. Wszystkie apartamenty wyposażone są wyposażone w czajniki, lodówkę,  WiFi, TV, łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów), ręczniki, balkon z widokiem od strony jeziora i gór oraz klimatyzację manualną. Maksymalna ilość  osób – 6. Pokoje o wymiarach około 40 m2.