Oferta dla grup

Przystań Caryńska jest to obiekt, który zaznaczył się w historii i tradycji Polańczyka. Oferta przez wiele lat była kierowana dla seniorów oraz juniorów a ze względu na położenie zarówno i dla żeglarzy. Hotel mieści się w części turystyczno-sportowej miejscowości Polańczyk – Zdrój. Zdecydowanie nasza część różni się od głównej ulicy zdrojowej i możemy liczyć tutaj na spokój  i przestrzeń przez większość roku.  Dzięki doświadczeniu oraz elastyczności budynku możemy zamienić łatwo ten obiekt w pełni integracyjny dla firm z baletami do rana. Jesteśmy częścią jednej firmy z Zajazdem Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych skąd czerpiemy inspiracje kulinarne kuchni regionalnej. Natomiast smaki kuchni domowej do Nasza specjalność.

 

Przyjmujemy wycieczki, zielone szkoły, obozy sportowe, obozy wędrowne, pielgrzymki, grupy seniorów i inne grupy zorganizowane. Organizujemy konferencje, wyjazdy firmowe, eventy, szkolenia czy wyjazdy incentive.

 

Do Naszego CV możemy dopisać również imprezy okolicznościowe jak wesela, chrzciny, komunie czy urodziny gdzie jesteśmy w stanie zmieścić 110 osób.

 

Mając na uwadze różnorodność potrzeb Naszych klientów skupiamy się na realizacji i indywidualnym podejściu do każdej grupy. Przede wszystkim spełniamy oczekiwania naszych gości zapewniamy bardzo dobre warunki pobytu oraz domową smaczną kuchnię.

 

Posiadamy 21 pokoi w czym :

 

  • 10 pokoi dwuosobowych

  • 8 pokoi trzyosobowych

  • 2 pokoje pięcioosobowe

  • 1 pokój jednoosobowy

w których znajduje się 55 łóżek a wraz z łóżkami podwójnymi oraz dostawkami jesteśmy w stanie pomieścić 72 osoby.

 

Posiadamy dwie sale :

 

  • Sala restauracyjna, w której zmieści się 60 osób.

  • Sala konferencyjna, w której zmieści się 60 osób a w układzie kinowym 80 osób.

Z chęcią ugościmy wycieczki objazdowe (grupy nie nocujące u nas) na obiady kuchni domowej czy smaki kuchni regionalnej. Zorganizujemy dla was również ognisko czy grilla.

Organizujemy oprócz klasycznego ogniska czy grilla również koncerty, tańce przy muzyce na żywo, muzyce  mechanicznej, warsztaty rękodzielnicze, gry i zabawy sportowe, off-road, rowery. W najbliższej okolicy jest również boisko piłkarskie i trasy dla wytrawnych biegaczy.

Dla grup korzystających z naszych atrakcji czy wyżywienia parking dla autobusów gratis.

 

Posiadamy własną przystań, gdzie dobijają statki wycieczkowe z jeziora solińskiego (rejsy, transport wodny na Solinę, itp.). Do dyspozycji posiadamy łodzie elektryczne, rowerki, kajaki, jachty oraz mini aqua park.

Organizacja rejsów jachtami żaglowymi, statkami wycieczkowymi czy łodziami elektrycznymi bez patentu  dla 150-200 osób nie jest dla nas wyzwaniem.

 

Współpracujemy z PKL w Solinie i posiadamy możliwość sprzedaży biletów po preferencyjnych cenach.

 

Współpracujemy z firmami lokalnymi dla tego oferujemy pomoc w poszukiwaniu przewodników, transportu czy lokalnych atrakcji. Dla organizacji wypoczynku zachęcamy jednak do korzystania z usług touroperatorów.