Zapraszamy do zapisów i rezerwacji na cumowanie przy kei Przystań Caryńska na rok 2022.

Ze względu na zmianę obsługi kei oraz przebudowę proszę o nadsyłanie informacji na adres mailowy przystan@carynska.pl przez osoby chętne: imię nazwisko, klasa łodzi, nazwa łodzi lub nr rejestracyjny na burcie.

Pierwszeństwo postoju będą posiadali żeglarze z łódkami, którzy cumowali przy dawnej Unitrze. sezonie 2021. Warunkiem utrzymania miejsca jest zgłoszenie chęci do 15.03.2022 drogą mailową. Proszę również o informację na którym miejscu Państwo cumowali wedle rozpisanych nr miejsc na zdjęciu poglądowym.

Nie gwarantujemy wszystkim tych samych miejsc ze względu na przebudowę kei oraz wprowadzenie łodzi nowych właścicieli. Prąd oraz woda będzie oddzielnie taryfowana wedle zużycia. Ilość miejsc przy kei jest ograniczona.

Zapewniamy:
Oddzielne od turystów toalety oraz prysznic.
Darmowy parking dla 1 samochodu, pozostałe samochody 15 zł/dzień
Stałe miejsce przy kei.

Zwracamy się z prośbą aby brać żeglarska cumująca przy kei w poprzednich latach poinformowała wszelkie osoby tym zainteresowane abyśmy mieli jak najwięcej czasu przed sezonem na organizację miejsc w razie braku dostępności.

Cennik na 2022 rok:

  • Koszt cumowania łodzi nie czarterowej – 2 500 zł
  • Koszt cumowania łodzi czarterowej – 3 500 zł (proszę zaznaczyć przy rezerwacji miejsca przy kei)
  • Slipowanie łodzi do 7,5 m – 150 zł
  • Slipowanie łodzi powyżej 7,5 m – 200 zł
  • Wypożyczenie przyczepy pod łodziowej do 2 500 DMC, dwu osiowa z hamulcem najazdowym, 8 m długości cat. E – 100 zł do 3h, 150 zł/dzień
  • Taklowanie, roztaklowanie jachtu – 120 zł
  • Windy pod łodziowe – oferta w przygotowaniu
  • Transport łodzi – oferta w przygotowaniu
  • Prace szkutnicze 70 zł/h/usługę + materiały

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany cen, zasad panujących oraz organizacji logistyki przybrzeżnej jak i miejsc pry kei.

Podane kwoty są kwotami netto. Osoby które potrzebują fv prosimy o informację i będziemy starać się wystawiać do 15.04.2022 r.

Wszelkie próby łapówkarstwa, próby przekupienia pracowników lub inne próby uwłaczające nowym właścicielom, zachowania nie etyczne prowadzą do usunięcia łodzi w trybie natychmiastowym z terenu Przystani Caryńska a kwoty wpłacone za cumowanie przepadają.