O NAS

Przystań Caryńska (dawniej UNITRA) to całoroczny ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy, malowniczo położony 200m od Jeziora Solińskiego. Oferujemy 55 miejsc noclegowych w pokojach standard, standard plus i apartamentach (z dostawkami 68 miejsc noclegowych). 

Do dyspozycji Gości ośrodka w trakcie pobytu jest klimatyczna tawerna, elegancka klimatyzowana sala konferencyjna, nastrojowy aneks kominkowy, a także boisko do siatkówki, ogród z placem zabaw, wiatą biesiadną i miejscem na ognisko i grilla, stół bilardowy, piłkarzyki, tenis stołowy oraz monitorowany parking.

Nieustannie dla dobra naszych Gości podwyższamy poziom i standard obiektu.           

Posiadamy własną PRZYSTAŃ z rozbudowanym zapleczem rekreacyjno-sportowym.  To niezwykle atrakcyjne miejsce do plażowania, szczególnie przystosowane dla dzieci. Podczas wakacyjnych wieczorów często umilamy Wam czas muzyką na żywo! 

Baseniki i dmuchane zjeżdżalnie, mała gastronomia, strefa gier i wypożyczalnia sprzętu wodnego sprawią, że będziecie tutaj często gościć podczas swojego wypoczynku. 

Przy hotelu znajdziecie Państwo klimatyczną TAWERNĘ, w której serwujemy dania kuchni regionalnej, w sezonie letnim codziennie inny zestaw obiadowy (które można zamówić również na przystani) oraz najlepszą pizzę w okolicy

  Szczegółowe menu znajdziesz