O NAS

Całoroczna Przystań Caryńska to ośrodek w Polańczyku, malowniczo położony ok. 200 m od Jeziora Solińskiego z widokiem na góry Bieszczady Wysokie. Oferujemy 57 miejsc noclegowych w  pokojach o podstawowym i podwyższonym standardzie oraz w apartamentach (łącznie 67 miejsc noclegowych z dostawkami).

 

Posiadamy własną przystań z w pełni wyposażonym zapleczem rekreacyjnym do uprawiania sportów wodnych. Nasza przystań to niezwykle atrakcyjne miejsce do plażowania, szczególnie przystosowane dla dzieci. Polecamy również rejsy samodzielne i ze sternikiem jachtami żaglowymi oraz komfortowymi łodziami elektrycznymi (bez patentu).

W trakcie pobytu na naszych Gości czeka: elegancka klimatyzowana jadalnia, nastrojowa kawiarnia z kominkiem, boisko do siatkówki, ogród z placem zabaw, wiatą biesiadną i miejscem na ognisko i grilla, wielofunkcyjna sala konferencyjna, stół bilardowy, monitorowany darmowy parking.  

Nieustannie dla dobra naszych Gości podwyższamy poziom i standard obiektu.           

Posiadamy własną PRZYSTAŃ z rozbudowanym zapleczem rekreacyjno-sportowym.  To niezwykle atrakcyjne miejsce do plażowania, szczególnie przystosowane dla dzieci. Podczas wakacyjnych wieczorów często umilamy Wam czas muzyką na żywo! 

Baseniki i dmuchane zjeżdżalnie, mała gastronomia, strefa gier i wypożyczalnia sprzętu wodnego sprawią, że będziecie tutaj często gościć podczas swojego wypoczynku. 

Przy hotelu znajdziecie Państwo klimatyczną TAWERNĘ, w której serwujemy dania kuchni regionalnej, w sezonie letnim codziennie inny zestaw obiadowy (które można zamówić również na przystani) oraz najlepszą pizzę w okolicy

  Szczegółowe menu znajdziesz