Przystań

Nasza przystań to miejsce dostępne dla wszystkich gości wypoczywających w Bieszczadach, szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, dla których stworzyliśmy ciekawą infrastrukturę. Wstęp na teren przystani jest bezpłatny.

 

W okresie letnim organizujemy koncerty, na które wstęp również jest wolny. Zachęcamy do zabawy przy muzyce. Podczas trwania  koncertów budki gastronomiczne  są czynne więc  można skorzystać z ich usług.

MINI AQUAPARK- WSTĘP WOLNY DLA GOŚCI
W sezonie letnim można korzystać z basenów i pozostałych atrakcji na naszej Przystani. Na terenie przystani znajdują się dwa baseny rekreacyjne (głębokość 0,5 m) z atrakcjami wodnymi takimi jak zjeżdżalnia dla dzieci, fontanny i jacuzzi.

Wypożyczalnia sprzętu pływającego
Na przystani funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego. Nasza keja jest portem dla wielu dużych łodzi – żaglówek, jachtów itd. – na miejscu istnieje możliwość czarterowania i odbywania rejsów po Jeziorze Solińskim (samodzielnie lub ze sternikiem). Cumowanie do 3h darmowe ! Można skorzystać z pryszniców, pralek bądź posilić się i ruszyć w dalszą drogę.

Gastronomia
Na przystani znajdują się: punkty gastronomiczne (grill, fast food, lody, gofry), piwo regionalne, sanitariaty, wiata. W okresie wakacyjnym oraz w tzw. długie weekendy na przystani oraz w ogrodzie obok ośrodka serwujemy smaczne zestawy obiadowe w bardzo atrakcyjnej cenie (zupa, II danie, surówka) – zawsze świeże i urozmaicone!

Plażowanie
Na brzegu naszej przystani istnieje możliwość plażowania. Plaża niestety trawiasta z uwagi na to, że poziom wody w jeziorze jest zmienny. Zapewniamy za to cudowny widok z naszej przystani na jezioro i pasma górskie

Gry zręcznościowe i mini salon gier dla dzieci
Dla gości korzystających z naszej przystani udostępniamy wiele urządzeń rozrywkowych, takich jak: symulatory, automaty siłowe (bokser, młot), automaty sprawnościowe (cymbergaje, koszykówka), piłkarzyki, stoły bilardowe, gry telewizyjne, flipery.

Slipowanie i cumowanie łodzi
Umożliwiamy slipowanie jachtów (posiadamy slip oraz wciągarkę mechaniczną) jak również cumowanie łodzi przy kei. Korzystający z kei żeglarze mają do dyspozycji sanitariaty, dostęp do bezprzewodowego internetu, elektryczności, podgląd na keję poprzez internetową kamerę.
Cennik bosmanatu